Kdo by se nechtěl vozit v Lamborghini Huracán? Ovšem tankovat do něj benzin, kterého tenhle supersport sežere hodně, vyjde na opravdu hodně peněz. Stejně jako samotné auto. Možná proto se zatím neznámý pachatel rozhodl, že si auto pořídí i bez peněz. Policie jej dobře zná, takže to, že na čerpací stanici natankoval, odskočil si na toaletu a pak bez zaplacení odjel, ji nepřekvapuje.

Celý případ, jehož hlavní roli hraje italský supersport, začal už v únoru na Slovensku, kde byl tamní autopůjčovně v rámci jedné zápůjčky ukraden. A nebyl sám, pražská policie informovala o tom, že luxusních aut bylo ukradeno několik, ale jen toto Lamborghini se objevilo v Česku, respektive v pražské ulici Argentinská u čerpací stanice.

Přečtěte si také:  Naštvaný zákazník žaluje dealerství Lamborghini. Jeho Huracán Spider na sluníčku vybledl

Tam řidič Huracánu přijel, natankoval, udělal pár fotek a zase odjel. Ovšem zaplatit nabraných asi 65 litrů benzinu jaksi zapomněl. Policisté proto zveřejnili záznam jeho počínání u stojanu, což vedlo k rychlé reakci dotyčného na záběrech. Během pár hodin se na policii sám přihlásil a čeká ho dlouhé vysvětlování.

Podle informací od policie ale jeho přihlášení nevedlo k nálezu ztraceného auta. Popravdě nás hodně zaráží, jak se tak nevšední, nepřehlédnutelné a hlavně nesmírně hlučné auto může ztratit. Obzvlášť, když zjevně jezdí po Praze. A nejspíš nejen tam. Faktem ale je, že policisté po Huracánu v hodnotě několika milionů korun stále pátrají. Měl by mít registrační značku BT666CG a může se pohybovat prakticky kdekoliv. Pokud jste tedy na tmavé Lamborghini Huracán narazili, ozvěte se policii na linku 158.

Přidat komentář