Na prodej je Audi RS6 prince Harryho. Má velmi jedinečnou specifikaci

Autor: Anina Russová -   7. 8. 2018


Na světě asi není známějšího a žádanějšího mladého prince, než je ten mladší, britský Harry. Ani jeho bratru Wiliamovi se nedostává takové pozornosti, a to hlavně proto, že si Harry před nedávnem vzal velmi krásnou americkou herečku Meghan Markle, která je ale pro britskou královskou rodinu z mnoha důvodů lehce kontroverzní.

Pokud máte doma obdivovatelku prince Harryho, můžete jí (ale nakonec i sobě) udělat velkou radost. Do prodeje se totiž dostalo Audi RS 6 Avant, které právě britský princ vlastnil.

Inzerát najdete zde a dozvíte se v něm, že auto má najeto pouhých 4464 mil, tedy 7184 kilometrů. Karoserie je lakována v šedé barvě Daytona Grey, což je vcelku standard. Ovšem jinak si Harry se specifikací auta vcelku vyhrál. Jeho RS 6 má panoramatické střešní okno, zatmavená zadní okna, balíček Dynamic, systém Night Vision a sportovní odpružení s funkcí Dynamic Ride Control. Uvnitř je Audi vyšperkována černou kůží s mnoha karbonovými doplňky.

Moc hezká volba! Prodejce tvrdí, že pořizovací cena auta byla 91 350 liber, tedy asi 2,6 milionu Kč. K tomu si ale Harry navymýšlel příplatky za 11 330 liber, tedy asi 327 000 Kč. Přes to, kdo auto vlastnil, je ovšem cena nižší, konkrétně 71 900 liber, tedy v přepočtu asi 2,1 milionu.

Štítky: , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *