Zdroj: Policie ČR

Vypadá to, že dálnice D1, tedy, pokud se té neustále ucpané a rozkopané silnici tak dá opravdu říkat, netrápí jen nás z České republiky. Hodně zmatení jsou tu i cizinci, kteří zde často havarují. Pro některé je složité dopravní značení, jiní věří navigaci a nedívají se na cestu. Tak jako tak, nemají to u nás tito zahraniční návštěvníci moc lehké.

Své by o tom asi mohl vyprávět 40letý muž z Malajsie, kterému se stal osudným 152,5. kilometr D1 ve směru na Prahu. V zúžení se rozhodl, že s placatým a širokým Lamborghini Huracán se vejde vedle kamionu, ale moc se spletl. Během předjíždění o kamion zavadil, což mělo za následek nehodu, při níž se s autem doslova zapíchl do svodidel.

Dle policie nebyl řidič pod vlivem drog ani alkoholu, ale při nehodě byl lehce zraněn. Auto dopadlo o něco hůř a dotyčnému se tak výlet do České republiky lehce prodraží. Dle dostupných fotografií to odnesla nejen přední část auta, ale i bok a minimálně jedno kolo. A ani nechceme domýšlet, jak to vypadá pod rozbitou karoserií…