google_street_view-nehoda

Mapy vyhledávače Google nabízejí nejen klasické mapy a pohled z družice, ale i funkci Google Street View, která z auta ukazuje tu kterou ulici. Tyto snímky vznikají tak, že ulicemi projíždějí auta, navíc za běžného dne. O bizarní situace tak občas není nouze. Třeba v americké Indianapolis zachytil Google docela velkou nehodu na křižovatce.

Ulice 2801 English Avenue v americké Indianapolis projíždělo auto Google Street View v srpnu 2019 a povedlo se mu vyfotit i nehodu, která se tam stala na křižovatce. Při té se srazila dvě auta, přičemž jedno nabouralo čelně do boku toho druhého. Jedno druhému nedalo přednost anebo projelo na červenou na semaforech.

Přečtěte si také:  Zmuchlaná karoserie, zdemolované čelní okno a chybějící světlo. S takto upraveným Subaru vyrazil řidič na dlouhý výlet

Na fotkách je vidět, že k nehodě nakonec dorazilo i policejní auto, které ji asi vyšetřilo. O tom jak ale samozřejmě na Google Street View informace nejsou. Na Google Street View si tuto nehodu můžete prohlédnout zde. Podle toho odkud a kam po mapě „pojedete“, uvidíte nehodu bez policie i s policií anebo už i uklizenou se zbytkem provozních kapalin v křižovatce.

nehoda-google_street_view

V mexickém městě Tlaquepaque byla zachycena ještě bizarnější situace. Tam totiž auto Googlu vyfotilo nehodu v přímém přenosu. Na fotce je vidět letící motorkář poté, co na svém stroji narazil do boku auta.