Muzea Porsche a Mercedes-Benz spolupracují, nabídnou slevy pro návštěvníky

Autor: Pavel Srp - 1. 8. 2016


Tovární muzea automobilek Porsche a Mercedes-Benz se rozhodly spolupracovat. Obě muzea jsou ve Stuttgartu a dělí je od sebe jen pár kilometrů, a tak se obě automobilky dohodly na spolupráci spočívající v tom, že pokud návštěvníci navštíví obě muzea najednou, v tom druhé dostanou 25% slevu na vstupenku.

Zní to možná složitě, ale je to jednoduché. Pokud navštívíte muzeum Porsche a vstupenku si s sebou vezmete do muzea Mercedes-Benz, zaplatíte za vstup jen 6 € namísto 8 €, kolik stojí běžný vstup. Funguje to i obráceně, pokud ukážete vstupenku z muzea automobilky Mercedes-Benz v Porsche muzeum, opět ušetříte 2 €. Nabídka zatím platí do 30. prosince.

Není to však jediný bod spolupráce, ten další je také fakt, že v muzeum Porsche se objeví Mercedes-Benz 230 S (typ W111) z roku 1966 a v muzeu mercedesu bude vystaveno Porsche 911 Carrera 2.7 z roku 1975. Obě muzea jsou otevřena od úterí do neděle vždy od 9 do 18 hod, v pondělí je zavřeno. Akce platí do konce roku 2016. Další informace jsou na internetových stránkách Porsche muzea, malá zmínka je i na internetových stránkách muzea Mercedes-Benz.

Je to skvělý nápad, který zcela jistě udělá automobilovým fanouškům radost!

porsche-mercedes-benz-muzeum

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru