MTM a Mansory se spojili a dali vzniknout krvelačné bestii v podobě Audi RS6 Avant

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: MTM, Mansory - 10. 11. 2021


Nestává se moc často, aby dva velcí úpravci spojili své síly. Řeč je o MTM a Mansory, kteří dali vzniknout doslova jedinečné Audi RS 6 Avant, která dokazuje, že pojem kombi nemusí znamenat nudné rodinné auto.

Tedy, RS 6 Avant rozhodně není nudným autem. Ostatně, čtyřlitrový osmiválec o výkonu šesti set koní a s točivým momentem 800 Nm ani nudný být nemůže! No, ale výše zmínění úpravci jsou specialisté na výkon, na pořádné výfuky a také typy karoserií, které vypadají jako na steroidech. A v případě této Audi tomu není jinak. Vsadíme se, že za studena její výfuk rozhouká pár alarmů v okolí.

Přečtěte si také:  Mansory zase řádil. Tentokrát se pustil do Audi RS7 Sportback a svůj styl ukázal hlavně v interiéru

Tento konkrétní vůz dostal jak upravenou karoserii, nové jsou nárazníky, difuzor, prahy a také lehké rozšíření. Krom toho ale také snížený a na 22“ kolech. Drtivá většina karoserie je temně černá, doplňují ji ale modré detaily. Velmi vkusně zvolené, především vzhledem k masivní úpravě tvaru karoserie. Ještě dodáme, že na designu se podílel Mansory.

A co MTM? Ti se podívali na zoubek právě tomu parádnímu osmiválci pod kapotou. Po montáži nového výfuku a přemapování řídící jednotky se tohle rodinné kombi může pochlubit výkonem 820 koní a točivým momentem 1167 Nm.

Přečtěte si také:  MTM nadělili Audi RS6 výkon Veyronu. Zní a jede fenomenálně

Pokud zůstaneme u čísel, znamená to zrychlení z 0 na 100 km/h za ani ne tři sekundy a maximální rychlost 330 km/h. A jen pro upřesnění, standardní RS6 Avant zrychlí z klidu na 100 km/h za 3,6 sekundy a maximální rychlost má omezenou na 250 km/h.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek