2023 Alfa Romeo Giulia - facelift

Modernizovaná Alfa Romeo Giulia startuje v ČR na 999 000 Kč, faceliftované Stelvio je o sto tisíc dražší

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Alfa Romeo -  14. 4. 2023


Alfa Romeo představuje modernizované modely Giulia a Stelvio. Tato dvojice oceňovaných modelů si získala celosvětové uznání díky své vynikající charakteristice – dokonalému rozložení hmotnosti, skvělé jízdní dynamice, špičkovým technologiím a motorizacím a také nadčasovému designu. Krása italského designu je u obou nových modelů ještě zřetelnější. Jsou svůdnější a modernější díky stylistickým změnám na přední části. Díky tomu vytvářejí dokonalou rodinnou spřízněnost s novou modelovou řadou Tonale.

Nové modely Giulia a Stelvio je již možné objednávat

Nové modely Alfa Romeo Giulia a Stelvio je již možné objednávat u autorizovaných dealerů. Alfa Romeo Giulia ve verzi Super s motorizací 2.2 JTD s akční cenou již od 999 000 Kč. Alfa Romeo Stelvio ve verzi Super s motorizací 2.2 JTD s akční cenou již od 1 099 000 Kč včetně 5leté záruky na celé vozidlo.

Přečtěte si také:  Elon Musk říká, že své elektromobily může prodávat klidně i s nulovou marží

Kompletní ceníky pro český trh:

Alfa Romeo představuje modernizaci pro modely Giulia a Stelvio. Přijdou v únoru 2023

Jednoduchá a intuitivní strategie řady

Modernizované modely Alfa Romeo Giulia a Stelvio jsou k dispozici ve čtyřech stupních výbavy – Super, Sprint, Ti a Veloce – z nichž každá má charakteristické vlastnosti pro uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků. Výbava Super, vstupenka do světa jedinečných zážitků z vozu Alfa Romeo, Sprint obsahuje rozmanité sportovní doplňky, výbava Ti zvýrazňuje eleganci a osobitý charakter obou vozidel, Veloce přináší maximum z hlediska výkonu a sportovnosti. Označení Super, Sprint, Ti a Veloce mají v historii Alfa Romeo dlouhou tradici. Představují tedy čtyři charakteristické výbavy, které jsou schopné reagovat na potřebu zákazníků sladit se se svými vozidly.

Modernizované modely Giulia a Stelvio nabízejí významnou aktualizaci z hlediska motorizací: u nižších verzí výbavy je k dispozici vznětová verze 2.2 JTD o výkonu 160 k kombinovaná s pohonem zadních kol. K dispozici jsou rovněž výkonné motorizace kombinované s pohonem všech kol, zážehový čtyřválec 2.0 GME s výkonem 280 koní a vznětový agregát 2.2 JTD s výkonem 210 koní.

Přečtěte si také:  Nové modely Volkswagen ID. Buzz a ID. Buzz Cargo jsou již k dispozici u českých prodejců

“Věříme, že atraktivní nabídka přivede ke značce Alfa Romeo řadu nových zákazníků, kteří ocení jedinečnost těchto modelů, jejich atraktivní design ve spojení s prfektními jízdními vlastnostmi a moderními technologiemi,” uvedl Tomáš Zahel, ředitel značky Alfa Romeo pro Českou republiku.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *