Rychlá auta a jejich úpravy rozhodně nejsou jen záležitostí mužskou. Mnoho žen si svá auta vylepšuje a upravuje, ačkoliv jejich procento je, pravda, mnohem menší než u mužů. Důkazem toho, že si svá auta umějí holky upravit důkladně, jsou třeba i dvě německé pornoherečky Mareike Fox a Lexy Roxx. Jedna z nich totiž jezdí v upraveném Nissanu GT-R, ta druhá v Lamborghini Huracán.

Začneme s Mareike Fox. Je to krásná blondýnka, pochází z německého Kolína nad Rýnem a ve světě porna je velmi známá. A zdá se, že i velmi úspěšná. Jezdí totiž důkladně upraveným Nissanem GT-R. Japonským sportovním autem, které umí být neskutečně rychlé už v sérii. Jenže kousek, kterým jezdí Mareike, je na tom o poznání lépe. Upraven byl totiž nejen vzhled, ale právě i výkon.

O exteriér se postarali ve společnosti Prior Design. Bodykit, který auto dostalo, se jmenuje PD750 Widebody a obsahuje nové nárazníky, boční nástavce prahů a hlavně poměrně znatelně rozšířené blatníky. Jen tyto díly stojí 10 tisíc euro bez práce. Přidejme k tomu nová kovaná kola a jsme na částce za další pěkné a slušně vybavené auto nižší střední třídy.

Všichni víme, že zvyšovat výkon není u Nissanu GT-R nic zase až tak těžkého. Výkon lze dostat běžně i k tisícovce koní. Mareike Fox má pod svojí pravou nohou úctyhodných 750 koní. A to z původního dvěma turbodmychadly přeplňovaného vidlicového šestiválce.

Druhou je “červenovláska” Lexy Roxx, další pětadvacetiletá kráska. Ta je svými upravenými vozy známá. Dokonce s nimi každoročně jezdí i na pražskou výstavu upravených aut Prague Car Festival do pražských Letňan.

Začínala s hodně upraveným Volkswagenem Golf druhé generace, ještě nedávno jezdila a upravovala předchozí generaci Mercedesu-Benz C 63 AMG. S tímhle autem se v České republice několikrát ukázala. Pak ale přesedla do auta ještě mnohem drsnějšího.

Lexy Roxx prý před pořízením nového auta vybírala mezi McLarenem P1 a Lamborghini Huracán… Jak to dopadlo, můžete vidět v přiloženém videu. 😉

Mercedes nakonec vyměnila za Lamborghini Huracán, které si navíc navíc upravila. Na auto putoval široký bodykit Liberty Walk, velké křídlo na záď a vzduchový podvozek Accuair, který skvěle doplňují exkluzivní kola R3 Wheels.

Jak se vám výtvory obou dívek líbí? A která z dívek se vám líbí víc?

Ukázat výsledky ankety.

Nahrávání ... Nahrávání ...