spy-foto-2021-Mercedes-Benz-tridy-G-4x4_2-1

Mercedes-Benz třídy G 4×4² nové generace nafocen téměř bez maskování

Autor: Pavel Srp - Zdroj a foto: carscoops.com -  3. 10. 2020


Mercedes-Benz má fantazii a odvahu, protože čas od času představí opravdu hodně zajímavý model. Vzpomeňte si třeba na G500 4×4² a všechno nasvědčuje tomu, že se chystá i další generace.

Auto bylo totiž už několikrát nafoceno a podle fotek není pochyb o tom, že je to nástupce původního modelu G 500 4×4². Na fotkách je to vidět nejen na portálových nápravách a výrazně zvýšené výšce, ale také na nášlapech na prazích nebo na rozšíření blatníků, aby se do nich vešla velká kola s vysokými pneumatikami. Na zádi nechybí také rezervní kolo.

Na rozdíl od první generace nemá ta nová LED světlomety denního svícení na střeše, má tam ale nástavec. Je tak možné, že u hotového, sériového modelu tam LED světlomety budou také.

spy-foto-2021-Mercedes-Benz-tridy-G-4x4_2-2O pohon auta se bude s největší pravděpodobností starat motor z verze G 500, tedy čtyřlitrový vidlicový osmiválec. Ten má v „běžné“ verzi 310 kW/422 koní a 610 Nm. A to je dostatečná pohonná jednotka i na tak velké a těžké auto. Další fotky najdete zde.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *