Vánoční svátky jsou za rohem a vypadá to, že se jimi nechává unést kde kdo. Hodně zostra se vánoční tématice před pár dny začala věnovat značka Mercedes-Benz. Ta se totiž rozhodla, že některé své vybrané modely oblékne do vánočních motivů. Hnusných, nutno říct. Neberte to, ale, prosím, že je to snad náš názor, který vám podsouváme. Jako hnusné nebo odporné je označuje sama značka.

Ta už první oblečené kousky zveřejnila na svém twitteru a slibuje, že do Vánoc přibudou další. Zatím se tak můžeme kochat modelem Mercedes-AMG GT a třídou G. Obě auta jsou už ze své podstaty, a je plně jedno, jakou mají barvu, vpravdě nepřehlédnutelná a hodně excentrická. Jenomže automobilka jim dala ještě výrazné polepy, které označila za typicky odporné vánoční svetry.

AMG GT je spíše do žluta, přičemž jeho polep je plný lehce děsivě vyhlížejících postaviček. Těžko říct, jestli to mají být medvědi nebo sněhuláci. Jisté je, že část polepu nese dost zvláštně nakreslenou hlavu Santy Clause. Tak nějak si by si Vánoce mohl představovat třeba Woody Allen. 🙂

Géčko na tom není o moc lépe. Prim v jeho polepu hraje zelená a upřímně přiznáváme, že takový design bychom asi nutně nepotřebovali ani na balicím papíru. Sněhové vločky ještě pochopíme, srdíčka asi také, ale lišky na tripu asi ne. Baví nás ale detail nakresleného třídy G na bocích i ozdoby s logem značky.

Přečtěte si také:  Honička jako z filmu. Řidič ujížděl obecním policistům a havaroval. Poté přeplaval řeku a ztratil se

Jme moc zvědaví, co dalšího si Mercedes-Benz v rámci vánočního šílenství připraví. Jen si nejsme jisti, jestli se nemáme začít bát. 🙂