Mercedes-AMG-C-63-S-dostal-karbonova-kola-strasse-wheels- (7)

V automobilovém průmyslu vznikají poslední dobou věci i jinak, než jak je tradičně známe. Výrobci představují výrobky z plastů, karbonu, ale i ty, které vznikly 3D tiskem. A to se týká například i kol.

Když na svém autě chcete vyměnit kola, pak můžete vybírat klasická alu kola, ale třeba i lehčí a pevnější kované disky, ale třeba i karbonová kola, která připravilo pro své modely Porsche, nebo vytisknuté na 3D tiskárně.

Kola z 3D tiskárny poprvé v pohybu. Obul je McLaren P1

Jenže karbon se na kola přesouvá už i na aftermarketové výrobce. V nabídce je totiž má třeba i značka Strasse Wheels. Ta je pojmenovala SMR5 Deep Concave a obouvá je i tento černý Mercedes-AMG C 63 S. Na přední nápravě jde o disky o velikosti 8,5×19 palců, vzadu pak 10×19 palců.

Tohle auto ale nemá jen nová karbonová kola. Dostalo i další úpravy. A v hlavní míře jde opět o díly z karbonu. Z toho je přední nástavec pod předním nárazníkem, ale i nástavce bočních prahů. Vzadu je pak karbonový difuzor, ale i velký spoiler. Černý lak karoserie, ale i karbonové díly doplňují červené doplňky.