Mercedes-AMG-C-63-S-dostal-karbonova-kola-strasse-wheels- (7)

Mercedes-AMG C 63 S dostal karbonová kola Strasse Wheels

Autor: Pavel Srp -   20. 12. 2019


V automobilovém průmyslu vznikají poslední dobou věci i jinak, než jak je tradičně známe. Výrobci představují výrobky z plastů, karbonu, ale i ty, které vznikly 3D tiskem. A to se týká například i kol.

Když na svém autě chcete vyměnit kola, pak můžete vybírat klasická alu kola, ale třeba i lehčí a pevnější kované disky, ale třeba i karbonová kola, která připravilo pro své modely Porsche, nebo vytisknuté na 3D tiskárně.

Výrobce kol HRE Wheels bude své produkty tisknout na 3D tiskárně

Jenže karbon se na kola přesouvá už i na aftermarketové výrobce. V nabídce je totiž má třeba i značka Strasse Wheels. Ta je pojmenovala SMR5 Deep Concave a obouvá je i tento černý Mercedes-AMG C 63 S. Na přední nápravě jde o disky o velikosti 8,5×19 palců, vzadu pak 10×19 palců.

Tohle auto ale nemá jen nová karbonová kola. Dostalo i další úpravy. A v hlavní míře jde opět o díly z karbonu. Z toho je přední nástavec pod předním nárazníkem, ale i nástavce bočních prahů. Vzadu je pak karbonový difuzor, ale i velký spoiler. Černý lak karoserie, ale i karbonové díly doplňují červené doplňky.

Štítky: , , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *