Mentolově zelené Porsche 911 od RWB vám vezme dech – foto + video

Autor: Anina Russová - 20. 1. 2015


Nejsme si úplně jistí tím, jak jinak by mělo vypadat automobilové porno, než jako to, co si můžete podrobně prohlédnout v přiloženém videu. Jde o nahlédnutí pod pokličku firmy RAUH-Welt Begriff a nám všem už dobře známému mechanikovi z Hong Kongu, který se jmenuje Nakai. Na něj i jeho práci už jsme se jednou mohli podívat, ale tentokrát přiznávám, že mi jeho styl práce a hlavně výsledek, kterým je mentolově zelené Porsche, opravdu vzal dech.

O RWB už jsme si toho řekli dost, ale ještě nikdy jsme neměli příležitost podívat se opravdu detailně na to, jak se „obyčejná“ 911 (v tomto případě 964) promění v brutální, rozšířenou a vyrámovanou bestii pyšnící se velkým křídlem, závodními sedačkami a semišovým volantem.

Tento konkrétní kousek dostal jméno Tiffany. Ano, jde o takový odkaz na známou klenotnickou firmu. Vždyť jde opravdu o třpytivý klenot silnic. Porsche 911 RWB si toužím jednou alespoň prohlédnout. Stejně tak bych ráda alespoň jednou zažila atmosféru té dokonalé dílny, kde se každé auto staví pouze ručně. Je to spousta měření, řezání a vrtání, ale ten výsledek je prostě geniální!

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek