2021-spionazni-foto-nova-generace-seat-leon-1

Jak už to tak bývá, často se stává, že automobilky své nové modely až do oficiální premiéry neutají. Teď se to stalo i SEATu, kterému na světlo světa utekly fotky nové generace Leonu.

Oficiálně se měl nový SEAT Leon ukázat až zítra. Někomu se ale povedlo vyfotit novou generace bestselleru španělského značky někde v hale už dnes. Jde o kompletně odhalený vůz a poměrně dobře si můžeme prohlédnout přední i zadní část. Na instagramu fotky zveřejnil účet CocheSpias.

Nový SEAT Leon se ukazuje. Má na sobě ale stále maskovací fólii

Jasně viditelná je inspirace modelem Tarraco, který jako první u španělské automobilky přišel s novou grafikou předních i zadních světlometů. Více patrné je to u zadních světlometů, které jsou spolu vzájemně propojeny. Není to však poprvé, podobné řešení použila automobilka už u druhé generace modelu Toledo na přelomu tisíciletí.

2021-spionazni-foto-nova-generace-seat-leon-2

Na zádi si můžeme všimnout i další novinky, kterou už ale automobilka ukázala dříve. Tou je nový font, jímž je vyveden název modelu. Klasické písmo nahradilo písmo psací.

Na technické informace a detailnější fotky si počkejme do zítra, ale už teď víme, jak bude nový model vypadat. Líbí se vám?

Zveřejnil(a) SeatPassion dne Pondělí 27. ledna 2020