mercedes-maybach-gls-by-mansory1

Mansory upravil Mercedes-Maybach GLS. Nechybí mu ani rám jako na off-roadech

Autor: Radim Plachý - Zdroj a foto: Mansory -  27. 6. 2022


Mercedes-Benz GLS je velké luxusní SUV. Pokud ovšem chcete, aby bylo ještě luxusnější, není problém. Můžete sáhnout po Mercedes-Maybach GLS. A pokud chcete, aby vaše auto bylo navíc zcela jedinečné, můžete jej odvézt k Mansory, kde vám jej upraví.

Jak je u Mansory zvykem, vždycky na autě udělá něco, co opravdu zaujme – ať už pozitivně nebo negativně. Na upraveném GLS je to rám před předním nárazníkem, který snad na podobném autě nikdy nikdo neměl…

Kromě toho v Mansory přidali spoustu karbonových doplňků, jako jsou kryty výdechů, kryty vnějších zpětných zrcátek, spoiler pod přední nárazník, zadní difuzor, křídlo nad zadní okno a podobně. Vyměněna byla také původní kola. Na kousku z fotografií jsou kola výrazně širší a také větší, mají průměr 24 palců.

Mansory se vrhl i na motor. Teto Mercedes-Maybach GLS pohání čtyřlitrový osmiválec s dvěma turbodmychadly, jehož sériový výkon je 410 kW/557 koní a točivý moment 730 Nm. Po úpravě se velké SUV může pochlubit dokonce 603 kW/820 koňmi a 980 Nm. Díky tomu se zkrátila doba potřebná ke sprintu z místa na stovku. Zatímco sériové auto to zvládne za 4,9 sekundy, tento upravený kus to dokáže o půl sekundy rychleji. Maximální rychlost byla zvýšena na 300 km/h (elektronicky omezená).

Štítky: , , , , , ,

1 názor na “Mansory upravil Mercedes-Maybach GLS. Nechybí mu ani rám jako na off-roadech”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *