Mansory si vzal do parády Rolls-Royce Dawn. Temně černou karoserii rozbil svítivě oranžovým interiérem

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Mansory -  1. 11. 2022


Mansory má pověst úpravce, který se nebojí toho, co se dá označit za definici extravagance. Už několikrát ale ukázal, že umí zůstat také celkem při zemi. A to je přesně případ i jejich nejnovějšího projektu, který se zaměřil na model Dawn.

Luxusní kabriolet je sice už sám o sobě dost výrazný a zajímavý, ale jak vidno, stále jde na jeho vzezření trochu zapracovat. Mansory karoserii ale upravil jen lehce, pozměnil nárazníky, přidal ostřeji řezané prahy a několik designových doplňků. Velmi zajímavě vypadá i ostře řezaný difuzor v zadním nárazníku. Nicméně tím, jak je vše v leskle černé, se některé detaily úpravy na první pohled lehce ztrácejí.

Co se ale rozhodně neztrácí, je interiér auta. Ten je na první pohled doslova nepřehlédnutelný, protože úpravce vsadil na svítivě oranžové čalounění. A to jak na sedadlech, tak na obložení dveří či středovém tunelu a volantu. Oranžová se pak promítla i do několika detailů karoserie, ale opravdu jen tak, aby se neřeklo. Oranžové jsou i bezpečnostní pásy, které mají na sobě navíc vyšit nápis Mansory.

Úpravce neprozradil, jestli se podíval i pod kapotu, ale častěji se stává, že se zaměří jen na design. Neprozradil také, jestli bude tento oranžovo černý kabriolet k mání nebo jestli jde o zakázkovou výrobu na přání konkrétního zákazníka. Ať už je to ale jakkoliv, je jisté, že tato verze Rolls-Royce Dawn rozhodně nebude levná.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *