Mansory se podíval na zoubek Porsche 911 Turbo S. Překvapivě se držel při zdi

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Mansory - 20. 2. 2024


Mansory patří mezi úpravce, jejichž práci nepřehlédnete. Nebojí se velkolepých zásahů do designu a řada lidí si tak myslí, že jeho úpravy jsou v kategorii těch mírně cirkusových. Ovšem v případě Porsche 911 Turbo S to nijak nepřehnali.

Řada z vás jistě namítne, že Porsche 911 Turbo S nepotřebuje žádné úpravy. Že je dokonalé tak, jak je. Asi s vámi budeme souhlasit, ale zákazníci jsou různí a často chtějí být jedineční. A přesně taková tahle úprava je. Oba nárazníky tak jsou nové, ten přední s masivními otvory pro přívod vzduchu. Nové jsou i prahy, které by nepozorné chodce mohly zkrátit v kotníku. Nové jsou také kryty zrcátek, ale i kapota. Nepřehlédnutelný je zadní karbonový difuzor a samozřejmě obrovské křídlo. Mansory také vyměnil logo značky za své vlastní, jen označení 911 zůstalo na svém místě.

K tomu všemu úpravce přidal kola s centrálním maticí lakována lesklou černou, pod kterými vynikají žluté brzdové třmeny. V kombinaci s šedou karoserií a přiznaným karbonem to nevypadá vůbec špatně. Jak už to u Mansory bývá zvykem, výrazně se vyřídil i v interiéru. Ten je laděný do modré, a to opravdu hodně. Modrou kůží je čalouněno vše, co šlo a modrá je i palubní deska. K tomu Mansory znovu přidal řadu karbonových dílů.

Na techniku úpravce nijak nesahal, takže si budoucí majitel může vychutnat benzinový boxer o objemu 3,8 litru, jehož výkon byl naladěn na 640 koní a točivý moment na 800 Nm. Vůz je na prodej, v nabídce je v rámci Mansory pobočky na Středním východě. Cenu ovšem úpravce nespecifikoval.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru