MANHART_Vogue_RV_650-tuning-2022-Range_Rover- (1)

Manhart Performance představuje úpravu pro nový Range Rover

Autor: Radim Plachý - Zdroj a foto: Manhart Performance -  5. 4. 2022


Německého úpravce Manhart Performance známe hlavně jako toho, kdo se zaměřuje na vozy BMW. Občas ale udělá výjimku, třeba jako teď, když se rozhodl upravit nový Range Rover.

Manhart Vogue RV 650, jak se výsledné upravené auto jmenuje, je však typickým výtvorem, který z dílny Manhart Performance vyjíždí. Kombinuje černý lak karoserie se zlatými doplňky. Nevšimnout si nelze ani nových zlatých kol Forged Line, která, jak název napovídá, jsou kovaná. To se pozitivně projevuje nejen na jejich pevnosti, ale zejména na jejich hmotnosti.

Přečtěte si také:  Opel nechal upravit novou Astru. Představí ji na známém tuningovém sraze v Německu

Podobné barevné kombinace jako v exteriéru se promítají i do interiéru. Ten byl přečalouněn do kombinace kůže a Alcantary. Na opěradlech sedadel nechybí vyšitý nápis „MANHART“ a na hlavových opěrkách je do kůže vytlačené logo úpravce.

Nejzajímavější jsou ovšem úpravy motoru, protože jak samotný název Manhart Vogue RV 650 napovídá, motor bude mít 650 koní. Manhart Performance to dostane z 4,4litrového benzinového motoru V8 s přeplňováním dvěma turbodmychadly. Mimochodem, je to motor, který dodává BMW, i proto se asi německý úpravce do Range Roveru pustil.

Přečtěte si také:  Němečtí policisté si znovu nechali upravit BMW. Tentokrát je to ale elektromobil

Problémem ale nakonec může být fakt, že tohle upravené SUV je v současnosti k objednání pouze pro zákazníky ze Středního východu, pro Evropany není určené. 

Štítky: , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *