Rolls-Royce-Cullinan-Black-Badge-1

Luxus a elegance tuningového světa. Proč to takhle nemůže vypadat i u nás?

Autor: Anina Russová -   15. 2. 2020


Jen před několika málo dny jsme vám ukazovali, jak to dopadne, když jednoho posedne tuningové šílenství. Tuning aut je obecně diskutabilní. Na jednu stranu může být užitečný, dobře provedený a může i dobře vypadat, ale jindy auto dokáže zcela zničit. V přiložené fotogalerii je tomu ale jinak.

Volkswagen Golf po tuningovém zásahu jako ukázka nesmyslných a naprosto stupidních úprav

Na světě je spousta úpravců – ať už samotných majitelů upravených aut a tedy i jejich tvůrců či tuningových firem – kteří za pozornost rozhodně stojí. Hezkou podívanou připravila nedávná tuningová sešlost v americkém Los Angeles. Má i své pojmenování: LA Tuning Culture, a znamená to celou řadu stylů a úprav. Všechny ale mají něco do sebe.

Rolls-Royce Cullinan Black Badge

Důvod, proč tu mluvíme o tuningu a tuningové scéně v LA je ten, že právě tuto automobilovou kulturu využila automobilka Rolls-Royce, aby prezentovala zbrusu nový Cullinan Black Badge. Využila k tomu řadu nesmírně zajímavě upravených aut. Každé je jiné, ale každé precizně zpracované a na pohled parádní.

A stejně dokonale vedle nich vypadá Rolls-Royce Cullinan Black Badge. Automobilka si pro tuto prezentaci najala předního automobilového fotografa Marka Riccioni. Mimochodem, doporučujeme si projít jeho sociální sítě. Fotí opravdu skvěle! Mark si nechal jeden Cullinan Black Badge trošku poupravit, aby maximálně vyhovoval jeho potřebám. U Rolls-Royce mu do kufru instalovali speciální výbavu nejen pro fotografy, konkrétně notebook, mini dron, iPad, speciální sluchátka potlačující hluk, lahev s vodou, náhradní oblečení a dvoje sluneční brýle.

Mark se následně vydal mezi ta upravená auta, ale i motorky a fotil s nimi černý Cullinan. Jakkoliv to na první pohled vypadá, že extrémně drahé a luxusní auto, jakým Cullinan bezesporu je, bude vedle tuningových aut vypadat jako pěst na oku, opak je pravdou. Celkový dojem z Markových fotek snad nemůže být lepší!

Ještě dodáme, že Cullinan Black Badge bude oficiálně uveden na autoshow v Beverly Hills, která proběhne příští týden.

Štítky: , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek