ferrari-458-italia-liberty-walk-tuning- (1)

Máte Ferrari? Máte rádi motorsport, ale závodit z nějakého důvodu nechcete nebo nemůžete? Tak udělejte na pohled závoďák z vašeho auta. Klidně i z Ferrari, s čímž vám pomůžou v Liberty Walk.

V příloze si můžete prohlédnout dvojici Ferrari 458 Italia, která dostala kompletní bodykit Liberty Walk. V nabídce jsou tři možnosti, respektive tři materiály, z nichž jednotlivé díly mohou být. Ten nejlevnější je vyroben z tzv. FRP kompozitu a dáte za něj 35 960 dolarů. Naopak ten nejdražší je z karbonu a vyjde na 52 080 dolarů. Mezitím je bodykit nazvaný jako ‚Mix-Type‘, jenž je kombinací obou výše zmíněných, a stojí 43 520 dolarů.

Bodykity sestávají z předního nárazníku se spojlerem, zadního nárazníku, z rozšiřovacích nástavců blatníků a prahů, ale také z přední kapoty s větráním či velkého zadního přítlačného křídla.

Liberty Walk představují novou úpravu Ferrari 458 Italia

Auta z galerie mají navíc další věci, které už ve výše zmiňované ceně nejsou. Jde o vzduchové podvozky, samolepky, ale také nová kola. Tyto věci vyjdou na dalších 8900 dolarů.

S motorem ani zbytkem techniky v Liberty Walk nedělali nic. Pod kapotou je tak stále 4,5litrový osmiválec o výkonu 570 koní s točivým momentem 540 Nm. Díky tomu umí auto zrychlit z 0 na 100 km/h za 3,4 sekundy a jede maximální rychlostí více než 325 km/h.