Ferrari 458 Italia obuté od Strasse Wheels

Od Anina Russová | 11. 2. 2015


Fakt, že kola dělají auto, je prostě nepopiratelný. I z nudného vozu, kterého byste si možná ani nevšimli, umí pořádné obutí udělat hvězdu. A co teprve, když se pomocí skvělých kol vyšperkuje vůz, který je sám o sobě šperkem. Mluvím o Ferrari 458 Italia, které pomoc s tím, aby vystupovalo z davu, opravdu nepotřebuje. A i když se říká, že čeho je moc, toho je příliš, v tomto případě to rozhodně neplatí.

Americká firma s německým jménem Strasse Forged Wheels si dala hodně záležet a pro Ferrari vybrala dokonalá kola. Nesou označení SM5R a jde o kovaná, jednodílná ultralehká kola. Jsou prý až o třetinu lehčí, než kola, která na 458 Italia dodává samo Ferrari. Na fotkách se můžete podívat, že autu skvěle padnou. Hodně dělá nejen volba zlato-měděné barvy, ale také rozměr. Vpředu jsou kola o rozměru 9×20 palců, vzadu dokonce 12×21 palců.

A kdyby se náhodou někomu poněkud výstřední barva nelíbila, na výběr má ještě z černé, stříbrné, tmavě šedé a zlaté. Firma myslí i na majitele vozů, které potřebují jiné rozměry, a tak se tahle konkrétní kola nabízejí také v průměrech mezi 18 a 24 palci. Vybere si tak opravdu každý, jen cena je jen na vyžádání přímo u společnosti. :)