Tuningová společnost Liberty Walk se proslavila především díky svým extrémně výrazným bodykitům. Ať už je instalovali na jakékoliv auto, vždy šlo o úpravu nepřehlédnutelnou, ale dokonale provedenou. Uznáváme, že se tenhle styl nemusí líbit každému, ale všichni se asi shodneme na tom, že Liberty Walk mají prostě svůj jasně daný styl.

Ovšem aby z jednoho auta, navíc, ne až tak zajímavého, udělali jiné, to tu asi ještě nebylo. Ale jak se říká, vždy je něco poprvé. V tomto případě Liberty Walk vzali do dílny Daihatsu Copen. Jde o typické japonské autíčko, které tak trochu vypadá, že ujelo z nějakého komiksu. Copen je městský tzv. „Kei Car“ kabriolet s elektricky ovládanou střechou, pohonem předních kol a vcelku slušnou výbavou. Tedy, tak je tomu v sériové verzi. Po zásahu tunerů z Liberty Walk jde nicméně o úplně jiné auto.

Výsledkem jejich práce je doslova brutální bodykit, LED světlomety, monstrózní zadní difuzor a opravdu velké přítlačné křídlo na zádi. Vše pak doplňují koncovky výfuku.

Dohromady to nejvíce připomíná Nissan GT-R, ale bohužel jen designem. I tak si ale umíme představit s takovou zběsilostí brázdit přeplněné japonské ulice. 🙂