Nissan GT-R mladé pornoherečky dostal několik pořádných změn. Nová barva je to nejmenší

Autor: Anina Russová -   4. 12. 2017


Říkají vám něco jména Mareike Fox a Lexy Roxx? Obě jsou to velmi úspěšné herečky z filmů pro dospělé a obě milují auta. Ale nejde o žádné spoře oděné krásky, které by si užívaly leda tak jízdu na sedadle spolujezdce. Kdepak. Obě jsou totiž majitelkami velmi zajímavých vozů, které si navíc neváhají nechat upravovat od renomovaných společností.

Lexy Roxx vsadila na Lamborghini Huracán a starší, ale skvěle udělané trojkové BMW. Obě auta navíc osobně předvedla na letošním pražském Prague Car Festivalu. Doporučujeme sledovat její facebookový a instagramový profil. Mareike Fox si zamilovala Nissan GT-R, který ale snad ani jediný den neměla v sériové podobě.

Nejprve vůz svěřila do péče dobře známé společnosti Prior Design, která se postarala o celkem odvážný vzhled. Auto dostalo kompletně nový bodykit, ale myslelo se i na výkon dvěma turbodmychadly přeplňovaného vidlicového šestiválce, který se zastavil na 750 koních. To jde na jednu hezkou blondýnku, ne? :)

Jenomže Mareike má ráda změny, a tak se dala dohromady s německou tuningovou firmou Tofu Garage, která to s japonskými auty opravdu umí. V jejich podání dostal Nissan nový polep do nezdravé zelené barvy, kterou doplňují oranžovo červená kola. Ale to je pouze ta menší změna. Auto znovu dostalo nový bodykit. Jde o Pandem Rocket Bunny V2 a ve výsledku díky němu GT-R nejvíce připomíná práci Liberty Walk. Gé-Té-eRO je široké, rozpláclé a na první pohled hodně nazlobené.

Výsledek je rozhodně velmi výrazný a zajímavý. Ostatně, přesně jako jeho majitelka. :) No, posuďte sami. Mimochodem, také Mareike Fox můžete sledovat třeba na instagramu.

https://youtu.be/WJYhwb7GtA0

Štítky: , , , , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *