Liberty-Walk-Lamborghini-Huracan-Silhouette-Works-GT- (3)

Když chcete nějakou opravdu výraznou úpravu pro své auto, pak je naprosto jistou volbou objednat si něco od Liberty Walk. A je jedno, jestli máte docela obyčejné Toyobaru anebo o poznání neobyčejnější Lamborghini. A právě o italských supersportech se budeme bavit. Liberty Walk představují kit pro Lamborghini Huracán.

Ten kit se jmenuje Silhouette Works GT a použít se dá na obě karosářské varianty Lamborghini Huracán. Bodykit sestává z předního i zadního nárazníku, rozšiřovacích nástavců na blatníky i prahy a nechybí ani velké křídlo na zádi.

PDLP610WB: tak se jmenuje rozšířené Lamborghini Huracán od Prior Design

 

Za verzi z kompozitu (FRP; fibre-reinforced plastic) zaplatíte 43 850 dolarů, tedy v přepočtu jeden milion korun! Pokud byste ale chtěli provedení z kompozitu vyztuženého karbonem (CFRP), pak byste museli připlatit na 50 650 dolarů (1,16 milionu korun). Na výběr je ale i bodykit z čistého karbonu, ten vyjde na 59 830 dolarů, což je 1,37 milionu korun! Jen za bodykit…

Mimochodem i za tyhle peníze vám stále budou chybět kola a pneumatiky. A ty koupit budete muset, protože sériové disky by na rozšířeném Lamborghini Huracán vypadaly směšně. O cenu těchto doplňků se však úpravce nepodělil.