Také v tomto horku zvládnete jen sedět? A co si u toho sezení tak trochu hrát? Není to náročné a výsledek vás bude hodně bavit. LEGO totiž do prodeje pustilo báječnou stavebnici modelu Porsche 911 Turbo 3.0 z roku 1974 za v přepočtu asi 350 Kč! Za tuhle „hračku“ stojí každá koruna. Má totiž stylu na rozdávání.

Forza Horizon 4: LEGO Speed Champions: posaďte za volant MINI, Ferrari nebo McLarenu z lega

Krabice s obsahuje 180 kostiček a mimo jiné nabídne i postavu pilota s helmou nebo hned tři kužely pro případný trénink kličkování. 🙂 Autíčko má odnímatelné čelní okno, aby se dala postavička jezdce do auta dobře posadit. Celek je podle nás ideální pro trochu závodů na pracovním stole, když vás přepadne záchvat prokrastinace.

Jde o opravdu malý model, spíše hračku, která má na délku 15 centimetrů, na šířku 6 centimetrů a na výšku 4 centimetry. O to více nás baví detaily, jakými je opatřena. Nechybí totiž široké blatníky a kola, pořádné zadní křídlo a perfektně dodržené tvary autíčka.

Ano, víme, že to není model do sbírky, ale uznejte, že je to roztomilost sama. A za pár korun! Tak, proč si neudělat malou radost ve stylu Porsche a LEGO.