Lamborghini polepené krystaly a opatřené stroboskopy je prostě úlet

Autor: Anina Russová -   14. 1. 2019


Říká se, že ženy mají rády vše, co se třpytí, a je přitom úplně jedno, jestli jim jsou tři roky nebo 33 let. Věřte, že já sama o tom něco vím a nerada přiznávám, že je to pravda. 😊 Ovšem v případě Lamborghini Aventador, které vám dnes ukážu, můžu s klidným srdcem říct, že i přes všechen ten třpyt je výsledek takový… zvláštní.

Abyste mě pochopili správně. Krystaly Swarovski jsou samy o sobě fajn. Lamborghini Aventador je samo o sobě fajn. I ty stroboskopy, pokud jsou na diskotéce, jsou fajn. Když to ale smícháte všechno dohromady, vyjde vám z toho neuvěřitelně přeplácaný kýč, který úplně zničil podstatu tohoto skvělého supersportovního auta. O to víc, že jde o Lamborghini Aventador Anniversary Edition. No, chápete to?

Jeho majitelem je bohatý japonský podnikatel, který se rozhodl být něčím originální a připoutat na sebe pozornost. A to se mu podařilo na 100 %. Auto nechal na různých místech posázet celkem 70 000 drahými kameny Swarovski a přidal k tomu několik LED světel a stroboskopů. Mimochodem, drahými kameny jsou vykládána i loga auta a podle mého je to to jediné, co vlastně nevypadá tak špatně.

Majitel je prý se svým autem spokojený a sličné blondýnce Alex Hirschi, která má na svědomí toto video i celý youTube kanál Supercar Blondie své auto s velkou chutí a nadšením v očích ukázal.

Můj styl tohle opravdu není, ale klaním se dotyčnému za originalitu. Taková úprava ji vyžaduje velkou spoustu.

Tohle třpytivé Lamborghini Huracán je trochu úlet

Štítky: , , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek