Asi většina z nás od ranného věku sní o tom, že si pořídí nějaké skvělé auto. Takové, které je rychlé, budí pozornost a zatraceně hlučné. Každý asi sníme o něčem jiném, ale takové Lamborghini se asi bude pohybovat na TOP příčkách seznamů většiny z nás. No jo, ale pořidte si takový supersport, když pak z ničeho nic prostě shoří.

A rozhodně to není výjimka, hoří například Ferrari F430, Mercedes-Benz C63 AMG, Lamborghini Miura a nebo Lamborghini Gallardo LP550-2. Je to jedno lepší auto za druhým. 🙁 A nejnověji teď…  Shořelo další Lamborghini, tentokráte Murcielago Roadster.

Celá událost se seběhla na německé dálnici, která je i díky neomezeným rychlostním limitům častým útočištěm těch, kteří se se svým vozem potřebují pořádně projet. Po jedné z takových projížděk, kdy spolu jelo právě Murcielago Roadster ve společnosti Lamborghini Countach na odtahovce, začalo při jízdě Murcielago prostě hořet. Bohužel to podle fotek vypadá, že z něj nakonec nic nezbylo. Naštěstí se nikomu nic nestalo a řidič stačil včas utéct. Fotky jsou příšerně smutné a upřímně si neumím představit, co bych v takové situaci dělala.

-AR-