To to trvalo, chtělo by se říct. Amazon konečně do světa vypustil trailer na novou, konkrétně 3. řadu show The Grand Tour. Dozvíme se z něj, co oblíbená moderátorská trojice v lehce pokročilém věku, tedy Clarkson, Hammond a May, dělala, zatímco my jsme vyčkávali.

Třetí série show se natáčela už od začátku letošního roku a původně jsme se ji měli dočkat zhruba v těchto dnech. Lehké zdržení ale jistě odpustíte, když vám prozradíme, že se s moderátory podíváme do Mongolska, Švédska, do Kolumbie, Číny a samozřejmě do Ameriky.  Hammond se představí v parádním Chevroletu Silverado a James May zase ve stařičké Lancii.

Chybět nebude celá přehlídka parádních pickupů, ale také hypersporty v čele s McLarenem Senna. A nikdo jiný než Clarkson by nebyl schopen sednout za volant Lamborghini Urus a projet se sněhové dráze ve tvaru penisu…

Zatím ale není jasné, kolik epizod nové série The Grand Tour bude mít a ani to, jestli jde opravdu o poslední, jak naznačuje internetová šeptanda. Pokud jste tedy fandy svým způsobem nestárnoucí trojice Clarkson, Hammond a May, pak se na Amazon Prime dívejte 18. ledna 2019, kdy to celé vypukne.