Konečně víme, jak po nehodě vypadá policejní BMW i8

Autor: Anina Russová - 23. 6. 2017


O nehodě policejního BMW byly napsány stovky článků, vyrojilo se množství teorií a lží, ale nikdo zatím neviděl havarované auto. Z fotek by se totiž velmi rychle dalo odhadnout, jestli měl policista, který vůz řídil, opravdu zdravotní problémy nebo k nehodě přispěla vysoká rychlost.

Zatím vše nasvědčovalo tomu, že na vině bude spíše rychlost a vzkazy o špatném zdravotním stavu řidiče byly jen zástěrka. Schovávaný vrak auta, mlžení všech včetně prezidenta tomu také moc nepomohlo.

Na facebookovém profilu ČT24 se však před několika minutami objevily fotografie právě policejního BMW i8, které dle všeho měli pořídit sami hasiči. Fotografie to nejsou moc kvalitní, jsou focené za tmy, ale konečně můžeme alespoň odtušit, jak auto dopadlo. Přední část vozu je zjevně hodně rozbitá, a ne moc slavně dopadl i bok auta. Jak to pak vypadá pod karbonovou kapotou můžeme jen hádat. Jistě to odneslo velké množství držáků a úchytů, možná také přední náprava. Jak dopadla karbonová karoserie můžeme jen hádat. Ačkoliv je karbon extrémně odolný a pevný, nejspíše popraskala.

Nebudeme soudit ani policistu, který řídil, nebudeme soudit ani jeho spolujezdce, tedy hradního protokoláře Kruliše. Nicméně i z těchto nekvalitních fotek je patrné, že pomalu nejeli. Možná už by měly státní orgány konečně kápnout božskou, vše vysvětlit a ukončit tak všechny zbytečné debaty.

Co vy si o této kauze myslíte? Dejte nám vědět v komentářích na facebooku.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru