Koncept SEAT 20V20: Grafik se pokusil ukázat, jak by mohl vypadat sériový model

Autor: Pavel Srp - 9. 3. 2015


SEAT představil minulý týden na autosalonu v Ženevě koncept nového SUV s názvem 20V20. Jde o strategickou vizi značky SEAT, jejíž sériová podoba se na trhy podívá „do roka a do dne“.

Koncept SEAT 20V20 kombinuje dynamický design sportovního čtyřdveřového „kupé“ s elegancí SUV a praktičností kompaktního vozu. SUV s délkou 4,659 metru, 20“ koly a adaptivními světlomety LED má nezaměnitelný vzhled s robustním postojem a zdravou dávkou agresivity, zatímco v interiéru, v němž nalezne pohodlí pět osob, nabízí cestujícím velkorysý prostor s prémiovou atmosférou. Komfort a bezpečnost cestování navíc zvyšuje kompletní soubor asistenčních systémů. Rozmanitá nabídka variant poháněcích ústrojí sahá od vysokovýkonných spalovacích motorů TSI a TDI až po hybridní systémy s možností vnějšího nabíjení. Hnací sílu přenáší převodovka DSG v kombinaci s elektronicky řízeným pohonem všech kol.

SEAT-SUV-grafik-X-Tomi-01

Jak by ale tento koncept mohl v sériové verzi vypadat? Jisté je, že bude následovat designový jazyk, který započala modelová řada Leon, a tak se můžeme těšit na podobně tvarovaná světla, nárazníky i další drobnosti jako například zpětná zrcátka. Do sériové podoby se pokusil auto přetvořit grafik X-Tomi.

SEAT-SUV-grafik-X-Tomi-02

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek