Ken Block se do povědomí nás všech dostal fantastickými videi, obrovskou show plnou kouře a smyků. Jeho osobitý styl jízdy jsme si zamilovali. Používá k tomu mnoho zcela odlišných aut a teď přidává jedno nové. Jako teď, když představuje svůj nový Ford Mustang.

Jeho nejaktuálnější projekt byl představen jen před několika málo dny, jde ale o tak horkou novinku, že zatím existuje jen ve virtuální verzi. Tušíme ale, že přerod v tu reálnou nebude trvat moc dlouho. Hoonifox, jak se chystaná novinka jmenuje, má základ ve Fordu Mustang. Konkrétně jde o třetí generaci tohoto dnes už legendárního modelu, které se říká fox body Mustang. To kvůli použité platformě Fox, kterou Ford používal od roku 1978 do roku 1993.

Na Hoonifoxu pracoval známý designér Ash Thorp, který měl velké slovo při návrhu nejaktuálnějšího Batmobilu. Z pár fotografií víme, jak by novinka mohla asi vypadat, o technice ale zatím nepadlo ani slovo. Zatím nám tedy musí stačit návrhy brutálně širokých blatníků, ostrých spoilerů a monstrózního nasávače v kapotě. Trochu to připomíná starší speciály DTM, co myslíte? 

Ken Block vyrazil k čínské Bráně do nebes. Jeho jízda bere dech