Ken Block, podobně jako Jon Olson, musí vždy mít vše tak trochu extra a speciální. Jakkoliv si možná klepete na čelo a nechápete, co chceme tím titulkem říct, je to pravda. Ken Block opravdu má zbrusu novou Supru, kterou pohání motor z Fordu. Jen to není Toyota. Vlastně to vůbec není auto.

Supra je nová loď, kterou si Ken Block před časem pořídil. Vyrobila ji společnost Supra Boats, která sídlí v americkém Maryville a lodě vyrábí už od roku 1981. Jde o velmi rychlý motorový člun, který pohání motor z Fordu F-150 Raptor, tedy 6,2litrový přeplňovaný osmiválec, který je naladěn na přibližně 550 koní.

Ken Block tuhle svoji novou hračku představí v přiloženém videu, ale nejprve představí ten Ford F-150 Raptor, který nějakou dobu má v garáži a za kterým je loď připřažena.

Ken Block vzal Ford F-150 Raptor na sníh. Je to parádní podívaná – video

Mimochodem, Ken Block také prozradí, že člun nemá na žádné závody nebo klidné projíždění kolem karibských ostrovů. Tenhle chlapík – a nejspíš i všichni kolem něj – má rád rychlost a adrenalin. To je ten důvod, proč si koupil loď. Chce za ní jezdit na vodních lyžích anebo malém surfovacím prkně. A aby se mohl pohodlně natáčet, má Supra několik držáků na kamery. V základní výbavě! Jinak nechybí kožené čalounění, obložení z týkového dřeva a velká spousta vychytávek.