Když při závodě NASCAR začalo hořet auto jeho syna, bez váhání ho vytáhl ven

Autor: Anina Russová - 23. 6. 2018


Před pár dny jsme vám ukazovali velmi zajímavý rodinném souboj, při němž se vedle sebe na trať postavili otec a syn. Jeden jel ve Ferrari LaFerrari a druhý v Porsche 918 Spyder. I teď tu máme ukázku velmi silného rodinného pouta, které je okořeněno vůní spáleného benzinu. Jen to není tak pohodové, jako to v tom prvním případě.

Tentokrát uvidíte neuvěřitelnou sílu jednoho táty, který, byť sám ohrožen, neváhal ani minutu, aby zachránil svého syna z hořícího závodního speciálu. Ten se vznítil během závodu NASCAR Whelen All-American Series na trati South Boston Speedway. Dva závodní speciály se v jednu chvíli střetly, což vedlo k nehodě. Obě auta nabourala do svodidel a vzhledem k jejich rychlosti to byla opravdu velká rána.

Z jednoho z havarovaných aut létaly jiskry a zároveň z něj teklo palivo. Nabouraný vrak tak nakonec zahořel. Jeho řidič byl ale stále uvnitř a sám se nezvládal dostat ven. U svodidel přitom stál jeho otec, který ač jen v kraťasech a v tričku, neváhal ani sekundu a začal konat. Přiběhl k autu a ještě předtím, než se k němu dostal pracovník s hasicím přístrojem, dostal svého syna ven. Může být sice rád, že si také neublížil, ale záchrana syna má přednost před vším ostatním. Klobouk dolů!

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek