V našich končinách asi neexistuje větší hudební legenda, než je Karel Gott. Jeho hudba sice není nic pro nás, ale za své odhodlání, píli a profesionalitu si božský Kája obdiv zcela bez debat zaslouží. Navíc má i snad po 100 letech zpívání své stálé a věrné publikum a je schopen vyprodat velkou halu.

A podle všeho je také fanouškem domácí značky Škoda, respektive modelu Superb. Není se co divit, však s ním jezdí i český prezident. Usuzujeme tak podle faktu, že je to právě Superb, který si zahrál jednu z velkých rolí ve videoklipu k nové písni našeho národního umělce.

Podle videa jde o Škodu Superb ve verzi Laurin & Klement, tedy v té nejlepší výbavě, která je u domácího automobilky k mání. Je to nefalšovaná limuzína jak výbavou, tak ale také cenou. Není problém se přehoupnout daleko přes 1 milion korun, ale za to dostanete opravdu pořádnou porci pohodlí, elegance a technologií. Ve výbavě nechybí adaptivní podvozek, zadní kamera, luxusní čalounění kůží, bi-xenony, ale také deštníky, wi-fi připojení, ovládání multimédií pomocí tabletu a mnoho dalšího.

Mimochodem, nedávno jsme v nějaké článku četli, že Karel Gott v autě s řidičem dokonce vymýšlí nové písničky. Takže… Škóóóda lásky….