Nehody, kdy řidič kamionu nabourá do kolony stojících aut, jsou bohužel čím dál tím častější. Nepozornost některých kamioňáků je do očí bijící a možná by se policie místo neustálého šmírování za křovím nebo snižováním rychlosti na dálničních zúžení měla všímat právě jich. Těch, co za jízdy čtou noviny, sledují televizi nebo chytají Pokémony… Ano, všechny takové řidiče kamionů denně potkáváme na dálnicích.

A jeden takový řidič totálně sešrotoval kolonu aut. Jestli to byla jen jeho nepozornost nebo se mu udělalo špatně, netušíme. Nicméně z videa je patrné, že před kolonou vůbec nebrzdil, a tak byl náraz z dálniční rychlosti opravdu neuvěřitelný. Nehoda se odehrála u města Binghamton v americkém státě New York. Video zveřejnil starosta Binghamton hlavně proto, aby mu veřejnost pomohla identifikovat ty, kteří bez váhání zachránili řidiče z hořícího auta.

Kamion totiž do něj nejen narazil takovou rychlostí, že se zastavil až několik desítek za koncem kolony, ale hlavně náraz prorazil nádrž s benzinem bílého sedanu a ten začal okamžitě hořet. Několik lidí z ostatních aut, kteří by sami mohli být otřeseni po nárazu, se ale rozhodlo pomoci. Oheň uhasili a řidiče vytáhli ven. I díky nim má tato nehoda bilanci jen několika zraněných. Patří jim velká poklona a poděkování, které by si právě starosta rád vzal na starost.