Jon Olsson konečně představil svůj brutální Rolls-Royce – video

Autor: Anina Russová - 28. 6. 2017


Jestli je někdo opravdovým expertem přes velmi odvážné přestavby, které boří hranice, pak je to slavný lyžař Jon Olsson. Nebojí se ničeho a ze všeho nejvíc miluje rychlost a extravaganci. Jeho Lamborghini na sněhu je nezapomenutelné, ale jeho následující projekt mu úspěšně šlape na paty.

Jde o aristokratického elegána, který bývá doma v luxusních garážích boháčů, v prosluněných přístavech, kde parkuje po boku drahých jacht, nebo na přehlídkách. Mluvíme o Rolls-Royce Wraith, u kterého občas zapomínáme, že je to pořád „jen“ auto. Drahé, luxusní a skvělé, ale auto. A umí pálit gumy na počkání!

Nevěříte? Jon vám to tedy rychle ukáže. Nejdřív ale rychlé představení auta. Jak už to u Jona bývá, dostalo kamuflážní polep. K tomu přidal 24palcová kola, střešní nosič a velkou světelnou rampu.

Pracovalo se i pod mohutnou kapotou, kde je ukrytý dvanáctiválec o objemu 6,6 litru s přeplňováním dvěma turbodmychadly. Standardně disponuje výkonem 632 koní, ale Jon je prostě extrémista, a tak ho nechal odladit až na konečných 821 koní. Zrychlení z klidu na 100 km/h zvládne za 4,4 sekundy a maximální rychlost se zastaví na 250 km/h.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru