Jon Olsson představil nové video Audi RS6 DTM RR a chystá se na Gumball – video

Autor: Anina Russová - 22. 4. 2015


Nějak zdlouhavě debatovat o tom, že Jon Olsson je prostě automobilový blázen, je asi zbytečné. Už jeho starší projekty jako Rebellion R2K byly doslova dechberoucí, ale Jon je velkým milovníkem Audi a navíc má odvahu. Jen se podívejte na jeho poslední projekt Audi RS6.

Nejvíc nás ale asi baví po úpravě, kdy se „přeměnila“ na Audi RS6 DTM RR. Už při záběrech ze stavby téhle německé bestie bylo jasné, že Jon s týmem úpravců rozhodně netroškaří. Výsledkem je úprava s názvem STM Stage 3+ kit, která obsahuje mimo jiné 18-karátová pozlacená turbodmychadla TTE9XX od The Turbo Engineers či výkonnější benzínové pumpy. Připočtěte k tomu výfukové potrubí Milltek a dostanete se k výsledným přiibližně 1000 koním.

Je to skvěle odvedená práce a my tak máme další důvod, aby nám bylo líto, že se letošní Gumball nejede přes Českou republiku. Jon se totiž téhle milionářské přehlídky účastní prakticky pokaždé a rozhodně se nemusí bát, že by se vedle dalších – třeba Teamu Anime s Ferrari 458 Italia – ztratil v davu.

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru