Jasně, provoz na silnicích je dnes hektický, je rychlý anebo naopak kvůli kolonám velmi pomalý. Ani jedna z těchto věcí ale není důvodem pro to, aby naše pozornost polevila. A to se (asi) stalo řidiči osobního auta z přiloženého videa.

Je otázkou, co se mu honilo hlavou, na co myslel, ale rozjel se před plně naložený kamion. Možná jen spoléhal na to, že řidič kamionu, který vše natáčel, udělal místo, takže se mohl bezpečně zařadit, ale nepodíval se doleva. A to byla fatální chyba, protože kdyby do sebe události nezapadly tak ideálně, jak zapadly, už také nemusel večer zdravit manželku a děti. Co by se asi tak stalo, kdyby za řidičem tohoto Citroënu stálo další auto? Kam by řidič kamionu uhnul? 

Reakce řidiče přijíždějícího kamionu byla perfektní. Z videa je jasně vidět agresivní brzdění a výhybný manévr na poslední chvíli. Jenže video pokračuje dalším nepochopitelným manévrem řidiče Citroënu. Jen o pár desítek metrů dále (v první části videa je čerpací stanice vlevo vzadu vidět) se rozhodne otočit přes „šrafování“ do protisměru.