Pojďme ten dnešní zamračený den trochu odlehčit… Podzim už se nám naplno přihlásil o slovo, tak ani člověk nemá chuť ráno sedat za volant a jet vytvářet nějaké hodnoty. Navíc když prostě víte, že všude je všechno ucpané a totálně neprůjezdné. Ale něco dělat musíme, takže stejně jako spousta ostatních lidí začínáme den výjezdem z parkoviště.

Ale i taková na první pohled triviální činnost, jakým je vyparkování, může pro někoho znamenat problém. A pořádně velký problém. Kde jinde, než v Rusky by se pak mohla odehrát tak bizarní situace, že nad ní zůstává rozum stát. Řidič auta asi pospíchá do práce, takže má se svým Daihatsu problém z místa – velkého klidně pro dodávku – vyjet. Dokonce takový, že zvládne utrhnout celý přední nárazník. Jenomže, co by jednoho zastavilo, druhého vůbec nerozhodí. Dotyčný jednoduše nacpe nárazník do auta a odjíždí. Jenomže velký do malého nikdy nejde snadno, takže mu kus nárazníku kouká ven, a to tak, že ani nejdou zavřít dveře. Ne, stále ho to nezastaví. 🙂 Prostě s tím tak odjede a cestou těmi otevřenými dveřmi zvládne ještě odřít další auto.

Řekněte mi, jestli je tohle možné někde jinde, než v Rusku. Nevěřím tomu, že tolik pitomců na jeden metr čtvereční žije ještě někde jinde. Ale tak zase se máme nad čím bavit. 🙂