Japonci chystají brutální úpravu Lamborghini Countach. Výsledek bude jen pro odvážné

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Liberty Walk - 3. 1. 2024


Japonská firma Liberty Walk je známá pro své velmi specifické a svým způsobem také radikální úpravy. Zjednodušeně se dají popsat jako čím širší a brutálnější, tím lepší. A přesně taková bude také úprava italské klasiky v podobě nového Lamborghini Countach. A něco nám říká, že Italové za tohle možná Japoncům vyhlásí válku.

Důvod je prostý. Lamborghini Countach je klasika let dávno minulých a automobilka na ni před pár měsíci velmi dobře navázala. Nová verze legendárního modelu zaujala asi všechny a Lamborghini za ni sklízí jednu pochval za druhou. Jenomže Liberty Walk si na nějaké supersportovní uhlazené tvary nepotrpí. Právě naopak.

Tahle japonská firma miluje vše, co je široké a až drze extrémní. A jak ukazují, přesně takový v jejich podání upravený Countach bude. Dostane obrovské křídlo, monstrózní kola, masivní difuzor a samozřejmě přidané a přiznané nástavce blatníků či prahů. Auto navíc pošlou pekelně k zemi, takže jeho v Sant’Agata Bolognese pečlivě laděné jízdní schopnosti a vlastnosti zcela jistě vzaly za své. Radikálnější proměnou Countach už asi nikdy neprojde.

Liberty Walk plánují, že výslednou práci představí na autosalonu v Tokiu, který proběhne v polovině ledna.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru