Jak se naučit manuálně řadit? Za volantem Porsche 911 GT3 RS 4.0! – video

Autor: Anina Russová -   22. 7. 2015


Tak vám řeknu, že svět je pěkně nespravedlivý! Když mě můj táta se strejdou v mých asi 13 letech učili řídit, začinali jsme na Škodě 1203 a později dokonce na Škodě Forman a Felicia. :) Kde že ty loňské sněhy jsou…  Každopádně i když u nás v Evropě je manuální převodovka stále více zabydlená než ta manuální, za oceánem je tomu stále právě naopak. Tam jste buď za exota nebo v jistých kruzích za znalce, když přijedete s autem s manuální převodovkou.

Máme pro vás video, ve kterém se jedna mladá dáma učí rozjíždět právě s manuálem. Ale nejen, že je o něco starší, než já, když jsem začínala, ona má to neuvěřitelné štěstí (a nebo smůlu? :D ), že se bude učit jezdit na Porsche 911 GT3 RS 4.0! Tedy ono ji asi není co závidět. Whitney, jak se dotyčná jmenuje, má levou nohou ovládat jeden z nejtvrdších spojkových pedálů a moc si neumíme představit, že s něčím takovým jezdí po nákupech.

Každopádně video je příjemně odlehčující a plné dvojsmyslných narážek. Baví nás, s jakou vervou se dotyčná do výuky pustila, a navíc rychle pochopila, k čemu co je, a jak co funguje… :) Taky ji závidíte?

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *