Také tak trpíte, když musíte jezdit autem po prosolených nebo věčně mokrých a špinavých silnicích? Jedna věc je, že auto je během pár sekund špinavé až po střechu. Druhá zase to, že lak, ale i jednotlivé části auta v takových podmínkách hodně trpí. U auta, které používáme k přesunům z bodu A do bodu B, se s tím bohužel musí počítat. Co když ale máte v garáži auto za miliony, kterých bylo vyrobeno jen 24 kusů?

Takové auto prostě zničit nechcete, chcete, aby bylo stále v dokonalém stavu. To ale sami nezvládnete, na to je potřeba celá armáda profesionálů, kteří zatraceně dobře ví, co dělají. A takovými je i parta firmy Topaz, která se specializuje na ochranu laků těch nejdražších aut světa. A jsou v tom zatraceně dobří.

Jak vypadá dokonalá automobilová očista? Přesně takto!

Nedávno se pochlubili videem, v němž věnují nebývalou péči Aston Martin Vulcan. Cílem jejich práce bylo pokrýt každičký centimetr auta speciální ochrannou fólií. Jenomže Vulcan je superauto, které má tvary připomínající vesmírnou loď. Každý jeden díl auta musel být pečlivě ošetřen speciálními roztoky, každé kolo umyto nejmenšími kartáčky a karoserie dočištěna štětečky s koňskými vlákny. Nikde nesmělo zůstat ani to nejmenší smítko.

Pak přišla na řadu aplikace ochranné fólie. V Topaz ji museli vyrobit speciálně na míru, to právě kvůli těm tvarům auta. Dokonce i logo automobilky dostane svou vlastní ochranu.

Vůbec si neumíme představit, jak náročná taková aplikace fólie musí být. Mnoho prozradí video, které pro vás dnes máme. Zachycuje jak očistu auta, tak samotnou aplikaci fólie. Video má sice 10 minut, ale garantujeme vám, že vás budou hodně bavit!