Tak nějak přemýšlíme, co vlastně k přiloženému videu vlastně napsat. Ono totiž tak nějak mluví zcela samo za sebe a dost hlasitě. Ale i tak si alespoň krátký úvod zaslouží.

Ve videu se totiž představí úžasný Aston Martin Vulcan, tedy jedno z největších překvapení roku 2015. Je to neuvěřitelné, ale už jsou to opravdu dva roky, kdy Aston Martin tímto supersportem vstoupil do ligy výjimečných, mezi které patří třeba vozy McLaren nebo Ferrari. Aston Martin šel ovšem trošku jiným směrem než například právě Ferrari s LaFerrari nebo McLaren s P1, alespoň co se techniky týče. Zapomeňte na přeplňování nebo hybridní pohony. Vulcan pohání atmosférický dvanáctiválec o objemu 7 litrů, který s neuvěřitelným zvukovým doprovodem nabízí výkon 812 koní.

Aston Martin Vulcan je absolutní bestie, která bere dech i svým designem. Hlavně karbonový monokok je takřka uměleckým dílem, které mezi supersporty bude konkurenci hledat jen těžko. Celé přiložené video je prostě jedna velká parádní podívaná. Posuďte sami a nezapomeňte otočit “volume” pořádně doprava.