jaguar-land-rover-retro-autoradio-pro-veterany

Veterány a klasická auta jsou v oblibě čím dál tím více. Kromě toho, že si je lidé pořizují kvůli emocím z jízdy, tak jde také o jejich investiční potenciál. Jenže pokud máte auto na ježdění, nikoliv na uložení či zhodnocení svých peněz, pak byste mohli ocenit to, co pro své veterány připravil Jaguar Land Rover. Pro své veterány začal prodávat moderní a chytrá rádia, kterým však dodal design minulých let.

Jen si to představte, jedete na dlouhou cestu – například na sraz – ale netrefíte anebo chcete po cestě poslouchat rádio či hudbu z empétrojky. Dnes už není problém pořídit aftermarketové neoriginální rádio, které tohle splňuje, a které se dá zastavět do palubní desky, ale jeho design by s klasickými otočnými ovladači nebo páčkami neladil. Nicméně dnes už existuje i několik výrobců, kteří nabízejí autorádia nabitá moderními funkcemi v retro designu, jenž do veteránů zapadnou.

Pokud máte veterány Jaguar, Land Rover nebo Range Rover, můžete jásat. Přímo pro ně totiž koncern Jaguar Land Rover taková autorádia představuje také. Má všechny dnes běžně dostupné funkce a přitom design palubní desky nijak zásadně nenarušuje.

Toto autorádio je vyvedeno v retrodesignu, který se do klasických modelů britského výrobce skvěle hodí. Doplňuje ho 3,5palcový dotekový displej. Mezi prvky možné výbavy patří například navigace, příjem digitálního rádia DAB, bluetooth spojení pro možnost telefonovat handsfree a tak dále.

Jaguar Land Rover nabízí autorádio u svých autorizovaných partnerů, případně je k zakoupení na internetu. Jeho cena začíná na 1350 eurech.