tesla-model-s-kabriolet (1)

Italský úpravce uřízl Tesle Model S střechu. Výsledkem je stylový kabriolet

Autor: Anina Russová - Zdroj: carscoops.com - Foto: Ares Design - 21. 1. 2021


Kabriolety jsou vymírajícím druhem, který nabízí jen hrstka automobilek. A je to podle nás velká škoda, protože letní jízda s větrem a sluncem ve vlasech má rozhodně své kouzlo. A když se ke kabrioletům moc nemají automobilky, musí je zastoupit různí úpravci, přičemž jedním z nich je italská firma Ares Design.

Ta se rozhodla, že udrží krok s dobou a kabriolet vytvoří z populárního elektromobilu Tesla Model S. Ten kromě střechy přišel také o jeden pár dveří a B-sloupky. Výsledek, pokud můžeme soudit, vypadá skvěle. Úpravce celé auto vyztužil, jak za zadními sedadly, tak po celé jeho délce. Zatím jde o prototyp, takže tesle chybí ochrana hlavy při případném převrácení na střechu, ale Ares Design už potvrdil, že pokud přijde objednávka od zákazníka, nebudete tento bezpečnostní prvek chybět.

Střecha je plátěná a po složení zabírá většinu místa v kufru. Interiér je nově laděn do bílé barvy, kterou doplňují výrazně oranžové a také černé detaily. Sedačky jsou čalouněny jemnou bílou teletinou. Velmi elegantní, i když lehce nepraktické.

Je škoda, že úpravce nechce prozradit cenu takového velké zásahu, ale jsme si jisti, že levné to rozhodně nebude. Nicméně magazínu Carscoops.com prozradil, že je připraven takové úpravy provádět na zakázku a váženému zájemci také prozradí cenu.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru