Irmscher-Opel-Insignia-1

Pokud byste si chtěli upravit svůj Opel Insignia, moc možností nemáte. Teď ale celý tuningový kit chystá dvorní úpravce Opelů, společnost Irmscher. A vypadá to rozhodně zajímavě.

Opel Insignia není úplně typické fleetové auto a na ulicích taky nejezdí až tolik jako jiné německé modely, ale jde o jízdně velmi příjemné auto. Představovaný tuningový kit je ale stále jen návrhem, který zatím není ve výrobě. Jde ale už dokonce o třetí verzi.

Přečtěte si také:  Opel chystá vodíkovou dodávku. Opel Vivaro-e HYDROGEN přijde na trh už letos

Když se na auto podíváte z čelního pohledu, můžete si všimnout karbonového spojleru pod předním nárazníkem a přepracované masky chladiče s karbonovými akcenty. Nové jsou ale také nástavce prahů, kterých si lze všimnout při pohledu zboku, a doplňuje je polep se vzhledem karbonu.

Irmscher-Opel-Insignia-2

I zezadu je možné najít několik změn. Nová je střešní anténa, střešní spojler, karbonové křídlo na víku kufru, ale i karbonový difuzor v zadním nárazníku, z něhož vyčuhuje dvojice kulatých koncovek výfuku.

Přečtěte si také:  Známý úpravce se vyřádil na designu Golfu GTI. Jeho práci zákazníkům nabídne sama automobilka

Výkonové úpravy zatím oznámeny nebyly, ale dá se očekávat, že i ty Irmscher představí, protože tomu tak bylo vždy. Zajímavé by bylo, kam by zvedl výkon Insignie GSi, která je na propagačních fotkách.

1 komentář

  1. Na propagačních fotkách rozhodně OPC není, to už Opel přestal vyrábět. Je to GSi. Ano, kdyby se Irmscher rozhodl o úpravu motoru tak, aby se výkony vyrovnaly právě OPC, bylo by to fajn. Takhle nemají stále současní majitelé posledního modelu Insignia OPC, ke kterým se řadím, kam sáhnout.

Přidat komentář