Infiniti M30d Tuning

Autor: Anina Russová - 4. 1. 2012


Nejnovější tuningový balíček pro Infiniti M30d S, který má na svědomí Infiniti Zentrum Hamburg je určen výhradně pro německý trh. To, co vás zaujme na první pohled jsou obrovská kola a celkově sportovnější vzhled. Co ovšem stojí také za zmínku je například značné zvýšení výkonu motoru a velice podařené detaily. Ale postupně.

Na upraveném M30d S najdeme 22“ černé disky s leštěným límcem od firmy Schmidt. Ty obouvají pneumatiky Pirelli o rozměrech 265/30 R22 vpředu a 295/25 R22 vzadu. Samozřejmostí je snížený sportovní podvozek a červené třmeny brzd s nápisem „Infiniti“. K černým kolům perfektně sedne černá maska chladiče, lakované kliky dveří namísto obvyklých chromových a černá folie na střeše.

Infiniti má pod kapotou schovaný naftový agregát, a jak už bylo řečeno, jeho výkon byl zvýšen ze sériových 175 kW na výsledných 205 kW. A to vše s použitím „jen“ jednoho turbodmychadla. Infiniti už dříve tvrdilo, že i po továrním tuningovém zásahu do motoru, je možné použít jedno turbo a teď nám Infiniti Zentrum Hamburg toto tvrzení jen potvrdilo.

Celkově si myslíme, že je to velice povedený kousek. Jen škoda, že si ho budou moci vychutnávat jen naši němečtí sousedé nebo si pro něj zajedete také?

[nggallery id=168]

 -AR-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru