Požádala vás drahá polovička, abyste k Vánocům sehnali nějaká pěkná kožená křesla do obýváku? A nechce se vám do obchoďáku, protože nábytek, který tam prodávají, je nuda? Navíc je všude tolik lidí, že je i nákup rohlíků o nervy… Máme řešení. Vy z něj budete nadšení a vaše drahá si jistě zvykne. 😊

Na aukčním serveru eBay se totiž objevil inzerát na kompletní interiér z Bugatti Veyron. Nejde o žádný podvod. Inzerát tam vystavil jeden z dealerů Bugatti z Floridy. Interiér je z modelu roku výroby 2008 a nikdy v něm nikdo neseděl. Čerstvý majitel Veyronu si totiž nechával na zakázku zcela přepracovat celou kabinu vozu, a tak standardní interiér prostě nepotřeboval.

Prodejce navíc tvrdí, že se o kožené díly vždy dobře staral. Dokonce je prý měl uložené ve speciální klimatizované místnosti, kam nesvítilo sluníčko, které by kůži mohlo zničit. Ostatně, právě za to, z jakého je auta, ale i za prvotřídní stav si dealer nechá dobře zaplatit. Cena je 149 999 dolarů, tedy takřka 3,5 milionu korun.

No, vlastně už si asi nejsme tak jisti, že by vás doma pochválili. V životě se však má riskovat. Tak, jdete do toho? 😊 Inzerát na tuhle koženou krásu najdete zde.