I Porsche se svezlo na vlně obnovení seriálu ‚Přátelé‘. Nabídlo speciální edici Tribbiani

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Porsche - 30. 5. 2021


Celý svět posledních pár dnů šílí po seriálu Přátelé. Důvod je prostý, HBO se rozhodlo, že uvede jejich novou verzi, ve které se sešla původní šestice herců, byť někteří z nich skoro nejsou k poznání. Nejde tak úplně o nové díly seriálu, spíše o přátelské povídání o době, kdy se natáčelo. To ale fanouškům stačí.

Původní přátelé mají řadu velmi povedených dílů, které ani po několika desítkách let neztrácejí na humoru. Podle mého je jedním z takových dílů, u kterých se pokaždé opravdu od srdce zasměji, ten, ve kterém Joye Tribbiani, kterého hraje bývalý moderátor Top Gearu Matt LeBlanc, najde klíče od Porsche. A následně na ulici také vůz, který k nim patří. Jakmile zjistí, že na něj reagují slečny, dojde mu, že je prostě dobrý nápad chovat, se jako kdyby patřilo jemu.

Samozřejmě se rychle najde reálný majitel, ale Joye to nevzdá. Oblékne se od hlavy až k patě, a to doslova, do oblečení od Porsche a zkouší na to balit holky. A nutno říct, že úspěšně. K dokonalosti svůj plán dovede ve chvíli, kdy pod Porsche plachtu na auto naskládá papírové krabice tak, aby to vypadalo, že opečovává reálné auto. Ano, i na to kolemjdoucí holky slyší. :) Ovšem jen do chvíle, než mu do těch krabic spadne kluk s míčem.

A právě toho se chytila sama značka Porsche, která pod názvem Tribbiani Edition připomněla seriál na svém instagramu. Na fotce jsou totiž poodhalené krabice překryté plachtou Porsche. Klobouk dolů, za tak vtipnou a milou reakci na jeden původně obyčejný seriál. Dle mého se tohle hodně povedlo. :)

https://www.instagram.com/p/CPXLlDTrKvI/?utm_source=ig_embed

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru