Hyundai navazuje na rok 2013 a pokračuje ve srovnávání s konkurencí. Do konce dubna proběhnou v mnoha tuzemských městech unikátní roadshow „Hyundai se srovnání nebojí“, během nichž mohou zájemci porovnat nový rodinný vůz Hyundai i20 s přímou konkurencí, tedy s novou generací Škody Fabia.

srovnavaci-test-hyundai-i20-skoda-fabia-p3

Předloňská akce „Hyundai se srovnání nebojí“, při níž prodejci značky nabídli zájemcům přímé srovnání modelu Hyundai i30 se Škodou Octavia, vyvolala u veřejnosti velkou pozornost. Letošní akce je koncipována podobně, místo v showroomech se však uskuteční před nákupními a obchodními centry, tedy ještě blíž k zákazníkům.

K dispozici bude tentokrát rodinný vůz Hyundai i20, který budou moci zájemci srovnat ve zkušebních jízdách s jeho přímou konkurencí. Poznají tak mimo jiné v praxi i jedinečný H-faktor vozů Hyundai, který v sobě snoubí špičkovou kvalitu, dynamické jízdní vlastnosti, skvělý design, ušlechtilé materiály a nadstandardní výbavu.

Unikátní roadshow Hyundai se srovnání nebojí odstartovala 19. 3. u obchodního centra Praha-Letňany a v dalších dnech navštíví například Brno, Ostravu, Ústí nad Labem, Plzeň, České Budějovice, Hodonín, Zlín, Liberec, Opavu, Karlovy Vary, Kladno nebo Mladou Boleslav. Posledního dubna vyvrcholí opět v Praze, tentokrát v prostorách nákupního komplexu na Zličíně. Přesný harmonogram celé roadshow je k dispozici na www.hfaktor.cz, v rámci akce je připraven i doprovodný program pro děti.

Hyundai-i20-se-srovnani-neboji