Hyundai Motor představuje Projekt IONIQ na Ženevském autosalonu 2016

Autor: Tisková zpráva - 1. 3. 2016


Hyundai Motor dnes oznámil dlouhodobý výzkumný a vývojový Projekt IONIQ, který inovacemi změní definici budoucí mobility, s cílem vylepšit životy zákazníků značky Hyundai a širší společnosti. Projekt bude zahájen s představením modelu IONIQ, který je prvním vozem s výběrem tří druhů alternativního poháněcího ústrojí.

„Budoucí životní styly v oblasti mobility, které předvídáme, se zaměřují na nepřetržité propojení s naším každodenním životem, aniž bychom byli omezováni časem a prostorem,“ řekl Euisun Chung, viceprezident společnosti Hyundai Motor. „Jsme rozhodnuti proměnit tuto vizi v realitu, aby si všichni mohli užívat lepších, naplněnějších životů,“ dodal Chung.

Hyundai Motor přinese prostřednictvím Projektu IONIQ „svobodu v mobilitě“ ve čtyřech hlavních směrech – svobodu snadného přístupu k mobilitě kdykoli a kdekoli, svobodu propojení s každodenním životem i na cestách, svobodu bez nehod a nepříjemností a svobodu bez znečištění životního prostředí a plýtvání energiemi.

Mezi tři hlavní oblasti výzkumu Projektu IONIQ patří předvídání změn v budoucí mobilitě a studium možných scénářů, vývoj nových druhů mobility v souladu se společenskými změnami a změnami životních stylů lidí, a vytvoření nových modelů služeb a zážitků z mobility, které přesahují roli a definici „automobilu“.

Hyundai Motor představil na Ženevském autosalonu v prvním kroku Projektu IONIQ nový model IONIQ s alternativními pohony, který je prvním vozem na světě, který nabízí výběr tří různých druhů elektrifikovaného pohonu.

„Budeme i nadále usilovat o technický pokrok v různých oblastech, abychom neustálým zlepšováním mobility poskytovali našim zákazníkům svobodu, praktické přínosy a pohodlí v oblasti mobility,“ řekl Woong-chul Yang, viceprezident a vedoucí výzkumného a vývojového centra Hyundai.

Hyundai Motor plánuje, že s Projektem IONIQ nalezne způsoby, jak propojovat různé technologie a navrhovat nové koncepty mobility a služeb, které budou vycházet vstříc měnícím se potřebám a očekáváním společnosti.

160224_All-New Hyundai IONIQ Line-up GMS 2016

Štítky: , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru